Wij helpen je graag aan een baan in Nederland. Voor onze opdrachtgevers zoeken we medewerkers uit Nederland en heel Europa. In de regio is vooral veel werk in de land- en tuinbouw, in de fruitteelt en in de verwerking van uien en andere groenten en fruit. Daarnaast hebben we banen in het verwerken van schaal- en schelpdieren en vis, de metaalindustrie en recycling. Het werk bestaat vooral uit sorteren, het inpakken van producten, schoonmaakwerkzaamheden en oogstwerkzaamheden.
Bij De Jager Detachering kunt u rekenen op goede arbeidsvoorwaarden zoals volledige toepassing van de cao of het arbeidsvoorwaardenreglement van de opdrachtgever. Je ontvangt een arbeidsovereenkomst op basis van de ABU CAO (Algemene bond Uitzendondernemingen).
Daarnaast vinden we het ook belangrijk dat je jezelf snel thuisvoelt en, indien gewenst, kunnen we prima huisvesting en vervoer voor je regelen. Deze huisvesting bieden we aan in onze eigen accommodaties, waarbij het SNF-keurmerk als minimale norm wordt gehanteerd. Zo heb je altijd een goede thuisbasis.
Duidelijkheid vinden wij heel belangrijk. Daarom maken we altijd duidelijke afspraken, zodat de opdrachtgever en de medewerker nooit voor onaangename verrassingen komen te staan.
Wil je graag aan de slag en ben je bereid om aan te pakken? Meld je dan bij ons aan en wij zorgen voor passend werk.
Je kunt eenvoudig online inschrijven of contact opnemen met:
Adres | Hoofdweg 60 |
Postcode | 4411 NA |
Plaats | Rilland |
E-mailadres | recruitment@dejagerdetachering.com |
Telefoonnummer | +31 6 42 82 60 03 |
Vandaag heeft het kabinet via een brief aan de Tweede Kamer gereageerd op de rapporten van de Commissie Regulering van Werk (de zogenaamde commissie-Borstlap) en de Wetenschappelijke Raad voor het Regeringsbeleid (WRR).
De ABU lanceert vandaag een campagne die het goede werk van de ABU en zijn leden benadrukt maar ook ‘ongemakkelijke zaken’ aankaart. De campagne heet: ABU. Dat werkt voor iedereen beter. Hij loopt tot en met eind 2021. Het doel is om het imago van de uitzendbranche bij de politiek-bestuurlijke doelgroep en stakeholders te verbeteren en ABU-leden te positioneren als probleemoplossers van de arbeidsmarkt.
450.000 mensen zonder baan. En dat worden er nog meer. De vooruitzichten op de arbeidsmarkt zijn niet rooskleurig. Minister Koolmees stelt 1,4 miljard euro beschikbaar om mensen snel aan het werk te helpen.